O NAS

GAMI-PACK Adrian Borowiecki to ogólnopolskie przedsiębiorstwo zajmująca się produkcją oraz dystrybucją opakowań przemysłowych. Jesteśmy doświadczoną i dynamiczną firmą, zorientowanym na potrzeby naszych partnerów handlowych. Tworzymy zespół wykwalifikowanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, sięgającym 1999 roku, którzy potrafią sprostować wymaganiom, jakie stawia szybko rozwijająca się branża opakowań.

Doskonale rozumiemy potrzeby rynku o czym świadczą bieżące inwestycje w rozwój naszej firmy. Przekłada się to systematyczne poszerzanie naszej oferty o nowe produkty, oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Folie opakowaniowe, termokurczliwe, kaptury, worki, kartony, przekładki to niewielka część oferty którą możemy Państwu zaproponować zapewniając pełną mobilność i profesjonalną obsługę.

Polityka firmy opiera się na indywidualnym dostosowaniu asortymentu po przez poznanie procesów produkcyjnych bezpośrednio u klienta. To dla nas cenne źródło wiedzy pozwalające wyznaczać kierunek inwestycji.

O statusie naszej firmy świadczą certyfikaty między innymi Certyfikat Rzetelności zamieszczony poniżej.